http://www.ft.lt
http://www.anc.lt
http://www.dpservisas.lt/
http://www.kibinas.lt/
http://www.briedis.eu
www.perkunas.lt
http://www.lmssc.smm.lt/
http://www.lmsa.lt

Daugiadienių Vilnius 2014 informacija

INFORMACIJA
Preliminarius trasų parametrus galite rasti čia.
Atkreipiame dėmesį, kad vadovaujantis varžybų nuostatais dėl mažo dalyvių skaičiaus kai kuriose grupėse apjungtos grupės:
MBM16+MBM18->MBM18
MBW18+MBWA->MBWA
MBW14+MBW16->MBW16
 
Varžybų nuostatus galite rasti čia.

1 diena ( 2014-05-09 )

 

Atvykimas. Varžybų centras prie Maironio ir Kūdrų gatvių sankryžos. Rekomenduojamas atvykimas nuo Subačiaus gatvės arba Šventaragio gatvės. Automobilių stovėjimo vietos visame senamiestyje yra apmokestintos, varžybų centre 1 valandos kaina 1 litas (žalioji zona).

 

Atvykimo schema.

  

Varžybų schema.

 

 

Vietovė. Vilniaus senamiestis - seniausias ir didžiausias Lietuvos senamiestis. Daugybė siaurų istorinių gatvelių sukuria netaisyklingą gatvių tinklą, kurios orientavimuisi senamiestyje suteikia ypatingą sudėtingumą. Daugelis senamiesčio namų kiemų privatūs, bet yra nemažai ir įveikiamų kiemų su bromais. Yra keletas skverų, nedidelių parkelių senamiestyje. Trasa taip pat eis per Bernardinų sodų (Sereikiškių) parką, Katedros aikštę bei Gedimino kalno papėdę.  Aukščių skirtumas tarp žemiausios   ir aukščiausios vietos 48 metrai. Žemėlapio plotas apie 2 kv. kilometrai, Žemėlapio formatas B4. Mastelis 1: 5 000,  horizontalės kas 2,5 m. OSKD žemėlapio formatas ir dydis tas pats. Trasa eis per Kalnų parką, judriausiomis gatvėmis važinėti nereiks – bet būkite atidūs, laikykitės kelių eismo taisyklių.

 

Žemėlapio autoriai: Edvardas Beleišis ir Gediminas Trimakas.


Trasas planavo Adolfas Mackonis, OSKD – Tomas Stankevičius.

 

Starto tvarka

Dalyviai kviečiami 3 min prieš tikrą starto laiką.

Sport Ident kortelių išvalymas prieš įėjimą į starto koridorių.

Žemėlapiai išduodami starto metu.  Žemėlapius dalyviai pasiima patys ir patys atsako už teisingo žemėlapio pasiėmimą.

Nuo starto iki orientavimosi pradžios 10 metrų.

Nuo varžybų centro iki starto 1,1 km. į šiaurę pagrindine Maironio gatve. Varžybų startas Gedimino kalno papėdėje prie Valdovų rūmų.

 

 

Apšilimas tik nuo Varžybų centro Maironio gatve link starto. Kitur bėgti prieš startą GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA.

 

Tualetai tik starto vietoje esančiame viešąjame tualete. Į tualetą dalyviai bus įleidžiami tik su numeriais (nemokamai). Prašau laikytis tvarkos. Dalyviams neturintiems numerių už apsilankymą teks mokėti po 1 Litą.

 

Kontrolinis laikas dalyviui 1,5 val.

 

Pavojingos vietos. Būkite atidūs VISĄ LAIKĄ, kirsdami gatves, kiemus, iš bromus, išlįsdami į gatvę. VISĄ LAIKĄ daug automobilių ir daug pėsčiųjų. Eismas nebus ribojamas. Bėgikams draudžiama kirsti Maironio ir Šventaragio gatves žemėlapyje nenurodytose vietose. Ant žemėlapio bus parodytos vietos (pėsčiųjų perėjos), kur  leidžiama kirsti šių gatvių vietas. Kitos vietos pažymėtos, kaip draudžiamos bėgti vietos specialiu žymėjimu.

 

Dėmesio Bernardinų sodo teritorijoje bus leidžiama bėgti ir važiuoti dviračiais tik keliukais, likusi teritorija žemėlapyje bus pažymėta kaip draudžiama bėgti ir važiuoti dviračiais teritorija. Teritoriją stebės keli teisėjai, kurie fiksuos pažeidimus. Dalyvis kirtęs, nors viena koja, draudžiamą teritoriją bus diskvalifikuotas. Prašome laikytis orientavimosi sporto taisyklių.

 

Dalyvius prašome būti atidžiais, gerbti Vilniaus miesto ir Senamiesčio gyventojus bei svečius (tiek pėsčiuosius, tiek ratuotus).

 

Rekomenduojama apranga – trumpa bei sportiniai bateliai be „šipų“, nes 90 proc. trasos bus įveikiama asfaltu/plytelėmis.


2 dienos varžybų centro schema:


3 dienos varžybų centro schema: